The online racing simulator
Tim
I sta se sada desilo?
Jeste uspostavili tim ili ste odustali ?
A ne znam ni ja sto je sad s ovim dodatnim trkama, jel ce nas zvat ili ne. Ako budu, skupit cemo nesto, valjda...

Nego, pa gdje si mi ti, nit sam te cuo, nit vidio barem godinu dana
A sta ces kad se nitko nije nista potrudio...[/quote]

Točno tako NIKI
#5 - scipy
hmmmm, F08 nije bas auto za mene, a FXR bi trebalo radit set... a ja nemam vremena skoro nikako... imam 3 lige, jbt ovo mi ne treba...
ali ako bas treba mogu pomoci na AS1/UF1, jer sam vise puta to vozio za MHR combo, a HL set se lako koristi za utrku u UF1. Trenutno PB ne valja, ali bih ga vjerojatno popravio u subotu
Mozda da preselimo diskusiju na Cro team forum, mislim da nas je vecina tamo registrirana.

Ocito smo najtanji na FO8, ja formule nikad ne vozim, pa ni ne znam kak ostali stoje. Ja mogu vozit UF1/FXR, mada necu bas imat vremena vjezbat. Prvih 15 osvaja bodove, mozda je bolje ciljat imat barem jednog jakog u svakoj trci. Trebamo vidit ko sta moze. Ako Niki i Qed/undertaker00 mogu vozit, onda bi mogli slozit i nesto pristojno. Trebat ce jos par ljudi vjerojatno...
Anyway, preselit cu na cro team forum, veca je vjerojatnost da ce ljudi vidjet.
...
fala scipy za setup..moj je bil nesto brzi..bar meni..ali tvoj je stabilan..vrlo stabilan..da sam malo vjezbao..bill bi bez greske
Sign Up
E ljudi mozda se prijavi u tim tako za mjesec dva , jos nemam licencu i net ali cu kupit licencu, a net vjerojatno dobim za mj dva...
( imam iskustva u LFS igrao sam kod frenda na orginalnom grand turismo volanu licenciranu verziju, a doma vozim na demu (logitech wingman pro series))

IGRA JE ZAKON!!!
Quote from Driver40 :E ljudi mozda se prijavi u tim tako za mjesec dva , jos nemam licencu i net ali cu kupit licencu, a net vjerojatno dobim za mj dva...
( imam iskustva u LFS igrao sam kod frenda na orginalnom grand turismo volanu licenciranu verziju, a doma vozim na demu (logitech wingman pro series))

IGRA JE ZAKON!!!

Prijo nemoj se ljutit ali treba se dokazat (super vozit) za vozit World Series
Nisam ni ja bog zna sto (ima ih puno boljih od mene) ali barem imam dosta utrka za volanom .
U godinu i 4 mjeseca odvozio sam samo 102763 Km a da je igra zakon to se ZNA!!
Ja bi mogo vozit FO8 samo mi treba neki dobar set
moze li mi itko platit s2 licencu,mislim da mogu igrat mreznu igru plssssssssssssssssss:bump::bump::bump::bump::smash::smash::smash::smash::smash::lfs::lfs::lfs::lfs::lfs::lfs::lfs::lfs::lfs::lfs:
dobar dan
ja sam novi ovdje ali lfs vozim vec dugo godina.dali ko ima iskustva sa kupovanjem s2 licence
Nominated for the James Bond and Bump 2010 thread this year !!

FGED GREDG RDFGDR GSFDG